Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Делегација на општина Гази Баба се поклони на гробот на Гоце Делчев

Делегација на општина Гази Баба се поклони на гробот на Гоце Делчев


 

Делегација на општина Гази Баба денес положи свежо цвеќе на гробот на нашиот великан Гоце Делчев, во Црквата Св. Спас во Скопје, со што се вклучи во одбележувањето на 112 години од неговата смрт.

 


04.05.2015

 

 

 

Mens Running Trainers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree