Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Детска активност во објектот Цвет

Детска активност во објектот „Цвет“


 

Во објектот „Цвет“ кој е во состав на предучилишната установа „25 Мај“, најмалите дечиња заедно со воспитно-згрижувачкииот кадар ја реализираа дневната активност „Лебче со паричка“.

 

Спроведената активност кај децата предизвика радост и среќа, бидејќи имаа можност да се запознаат со традицијата и обичаите по повод празникот Василица.

 


15.01.2015

 

 

 

Air Jordan 1 Retro High OG "Obsidian" Sail/Obsidian-University Blue For Sale

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree