Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Еко акција Пронајди го зеленилото

Еко акција „Пронајди го зеленилото“


 

Најмалите кои престојуваат во објектите „Сончоглед“ и „Темјанушка “ во состав на градинката „Детска Радост“ по повод денот на планетата Земја реализираа еко акција под мотото „Пронајди го зеленилото“.

 

Спроведената активност децата ја реализираа со задоволство и насмевки низ игра наогајки ги зелените растенијакои беа сокриени низ објектите.

 


23.04.2015

 

 

 

Nike KD 11

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree