Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Есенски активности во градинките

 

ЈУДГ „Детска Радост“- општина Гази Баба „Тиквијада 2015 “

 

Објект „Сончоглед“ 27.11.2015 година ( Петок )

9:00 -10:00 часот    -Работилница со родители

16:30 часот            - Приредби на ниво на групи

- Базар

 

Објект „Темјанушка“ 27.11.2015 година ( Петок

16:30 часот - Работилници со родители

- Приредби на ниво на групи

- Базар

 

Објект „Мимоза“ 27.11.2015 година ( Петок )

16:30 часот - Приредби на ниво на групи

 

Објект „Калинка“ 27.11.2015 година ( Петок )

16:30 часот - Приредби на ниво на групи

- Базар

 

ЈУДГ „25 Мај“ – општина Гази Баба Есенски приредби

Објект „Искра“ 25.11.2015 година ( Среда)

10:00-11:00 часот -Куклена претстава

14:00-17:00 часот -Есенски панаѓур

 

Објект „Пони“ 25.11.2015 година (Среда)

15:00-17:00 часот -Есенски панаѓур

 

Објект „Синоличка“ 26.11.2015 година (Четврток)

10:00-11:00 часот - претстава „Дедото и репата“

 

Објект „Сонце“ 26.11.2015 година (Четврток)

15:00-17:00 часот -Есенски панаѓур

 

Објект „Детелинка“ 26.11.2015 година (Четврток)

15:00-17:00 часот -Есенски панаѓур

 

Објект „Морковче“ 26.11.2015 година (Четврток)

10:00-11:00 часот -Куклена претстава

14:00-17:00 часот -Есенски панаѓур

 

Објект „Цвет“ 27.11.2015 година (Петок)

10:00-11:00 часот -Претстава

14:00-17:00 часот -Есенски панаѓур

 

Објект „Сонце“ 30.11.2015 година (Понеделник)

10:00-11:00 часот -Приредба

 


26.11.2015

 

Adidas Yeezy shoes

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree