Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Гостување на градинката „Детска Радост“ во Крива Паланка

Гостување на градинката „Детска Радост“ во Крива Паланка


 

По повод активностите од Детската недела, децата од големите групи од објектот „Сончоглед“ во рамките на градинката „Детска Радост“ престојуваа во градинката „Детелинка“ од Крива Паланка.

 

На спортско –рекреативните игри тие спортуваа, другаруваа и се забавуваа со своите врсници од градинките од Берово, Куманово, Скопје, Пехчево, Штип,како и со децата од градинката „Детелинка“, која беше домаќин на овогодишните „Игри без граници“.

 


09.10.2015

 

 

 

nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree