Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Изградба и реконструкција на автобуски постојки

Изградба и реконструкција на автобуски постојки


 

На територија на општина Гази Баба продолжуваат активностите за изградба и реконструкција на автобуски постојки. Во моментот се работат автобуските постојки кај рампа во Маџари, во Ергеле, Трубарево и Јурумлери.

 

Во следниот период општината ќе продолжи со овие активности и во оние населени места каде што има потреба.

 


15.07.2015

 

 

 

adidas Yeezy 350

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree