Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Известување

Известување


 

Се известуваат сите граѓани, дека на 25.07.2015 година ке биде затворен за сообракај кракот на улицата Благоја Стефковски кој ја поврзува оваа улица со улицата Перо Наков кон зелезничкиот премин, во периодот од 07,00ч до 21,00ч поради градезни работи.

 


25.07.2015

Nike Air Force 1 07 Premium Just Do It AR7719-100 Shoes – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree