Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Известување за работи на патот Р 103

Известување за работи на патот Р 103


 

Се известуваат граѓаните кои го користат Регионалниот пат Р 103 кај Идризиво, поради работа на потегот од Идризово до мостот кон Кадино, патот ќе биде затворен за употреба на 07 и 08.02.2015 (сабота и недела) од 9:00 – 11:00 ч.

 

На овој потег ќе се работи на поставување цевки за истекување на водата под патот.

 


07.02.2015

adidas knee pads in stores locations area code

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree