Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

ЈУДГ „25 Мај“ прослави 50 години работење

ЈУДГ „25 Мај“ прослави 50 години работење


 

Детската установа „ 25 Мај “, во Младинскиот Културен Центар го прослави своето 50 годишно работење.

 

Присутните уживаа во прекрасната приредба организирана од градинката. Свое обраќање имаше директорката, а на настанот присуствуваше и градоначалникот на општината, Тони Трајковски.

 


09.06.2015

 

 

 

Jordan

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree