Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Концерт на групата „Љубојна“ во Гази Баба

Концерт на групата „Љубојна“ во Гази Баба


 

На плоштадот во Автокоманда, во рамки на Културно лето Гази Баба 2015 се одржа целовечерен концерт на групата „Љубојна“.

 

Општина Гази Баба и овојпат на многубројната публика со овој концерт и понуди едно прекрасно несекојдневно доживување.

 

Групата „Љубојна“ со своите изведби ги воодушеви присутните од сите генерации.

 


12.09.2015

 

 

 

nike air veer gs youth black white gold blue hair

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree