Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Концерт на Миле Кузмановски

Концерт на Миле Кузмановски


 

Програмата на Културно лето „Гази Баба 2015“ продолжува. Како дел од неа , во паркот во населбата Ченто, се одржа концерт на естрадната фолк ѕвезда Миле Кузмановски.

 

Со својот препознатлив репертоар на песни ги развесели многубројните посетители.

 

Тие уживаа во одличната изведба и задоволно го проследија концертот.

 


13.08.2015

 

 

 

Mens Running Trainers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree