Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Корисниците од Дневниот центар за стари лица - Маџари на концерт во Дом на АРМ - Скопје

Корисниците од „Дневниот центар за стари лица“ - Маџари на концерт во Дом на АРМ - Скопје


 

Корисниците од „Дневниот центар за стари лица и центар за давање помош во домашни услови“ - Маџари, заедно со социјалниот работник го посетија Домот на АРМ - Скопје, по повод регионалната ревија на СЗПМ. Пензионерите поминаа пријатни два часа, слушајќи го репертоарот кој го подготвија Здруженијата на пензионери на неколку општини, меѓу кои учесник беше и општина Гази Баба.

 

Ова беше пријателска поддршка од Дневниот центар и нашите корисници на членовите на Здружението, кое доаѓа од истата општина и се наши редовни посетители

 


16.06.2015

 

 

 

Air Force 1 Sage Low

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree