Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Креативни детски активности во градинката Детска Радост

Креативни детски активности во градинката „Детска Радост“


 

Дечињата кои престојуваат во објектите на градинката „Детска Радост“ реализираа активности по физичко воспитание, здрава храна, садење лимон, како и запознавање на домашните животни.

 

Најмалите, со радост и внимание ги спроведоа активностите планирани во програмата за подобар психофизички развој наменет за нивна возраст.

 


06.02.2015

 

 

 

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree