Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Креативни работилници во предучилишната установа 25 Мај

Креативни работилници во предучилишната установа „25 Мај“


 

Во детската градинка „25 Мај“ децата од објектите „Детелинка“ и „Искра“ спроведоа креативни работилници „Љубовта во мене и околу мене“ и „Честитка за мама“ заедно со своите баби, тетки, татковци и вработениот воспитно-згрижувачкиот кадар.

 

Најмладите со внимание, љубов и срека ги реализираа активности планирани за потикнување на нивната креативност од најрана возраст.

 


16.03.2015

 

 

 

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree