Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Манифестација во Инџиково

Манифестација во Инџиково


 

Во рамките на Културно Лето Гази Баба 2015, во н.Инџиково се одржа културна манифестација на која учествуваа ѕвезди од македонската музичка естрада.

 

Големиот број на посетители уживаа во одличната атмосфера за која се погрижија: Лајв Бенд, Душко Георгиевски, Ани Малинкова, Антонија Гиговска, Боби Амадеус,група Ајазмо , Валентина Димитриевска и Оливер Милошевски.

 


16.09.2015

 

 

 

balerínky

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree