Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Одржана првата конститутивна седница на совет на млади во Гази Баба

Одржана првата конститутивна седница на совет на млади во Гази Баба


 

Денес во просториите на општина Гази Баба се одржа првата конститутивна седница на Советот на млади на општина Гази Баба.

 

На седницата се избра Претседател, заменик-претседател и Запсиничар, и се водеше дискусија за правата, обврските и одговорностите на членовите на советот, и други прашања кои се значајни за работата на истиот.

 

Советот на млади брои 9 члена со мандат на членовите од 4 години.

 


20.02.2015

adidas

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree