Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

ОУ Кирил и Методиј прослави 30 годишен јубилеј

ОУ „Кирил и Методиј“ прослави 30 годишен јубилеј


 

По повод 30 години од постоење на ОУ „Кирил и Методиј“, во училиштето се одржа свечена седница, каде директорката Ана Петровска се заблагодари и додели Благодарници и монографија на училиштето, на сите свои партнери и помагатели.

 

Благодарница доби и градоначалникот Тони Трајковски, кој постојано работи на подобрување на условите за работа во училиштата, како би можеле учениците и наставниците непречено и во добри услови да го реализираат воспитно - образовниот процес.

 


25.06.2015

 

 

 

Asics Onitsuka Tiger

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree