Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Патронат на ОУ „Крсте Мисирков“

Патронат на ОУ „Крсте Мисирков“


 

Основното училиште „Крсте Мисирков“ го прослави својот патронен празник.

 

Со помош на своите наставници учениците подготвија богата програма со која се претставија пред многубројните гости. Хорот, рециталите и ритмичките точки беа наградени со силен аплауз од публиката.

 


18.11.2015

 

 

 

nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree