Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Патронат на ОУ „Стив Наумов“

Патронат на ОУ „Стив Наумов“


 

Основното училиште „Стив Наумов“ од Автокоманда го прослави својот 67ми роденден.

 

По тој повод учениците и наставниците подготвија пригодна програма која ја изведоа пред присутните гости.

 

Како дел од програмата имаше и изложба на предмети кои ги изработиле учениците под менторство на своите наставници.

 

Градоначалникот Тони Трајковски присуствуваше на настанот и се обрати пред присутните директори на основни училишта, наставници и ученици, им го честиташе патрониот празник и им посака многу успешна учебна година.

 


22.10.2015

 

 

 

Air Jordan

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree