Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Посета на Цветниот фестивал

Посета на Цветниот фестивал


 

Најмладите кои престојуваат во објектите на предучилишната установа „Детска Радост“ го посетија „Цветниот фестивал“ кој се одржa во Градскиот парк под покровителство на Град Скопје.

 

Децата имаа можност да уживаат во цветните аранжмани, да се едуцираат, а воедно и да се забавуваат.

 


20.05.2015

 

 

 

jordan Release Dates

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree