Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Посета во Карат М

Посета во Карат М


 

Децата кои престојуваат во објектот „Темјанушка“ во состав на детската градинка „Детска Радост“ го посетија салонот за мебел на „Карат М“, каде што имаа можност да се запознаат со асортиманот на мебел, како и дејноста која ја извршуваат. Децата воедно изразија и благодарност за донацијата на шкафчиња која фирмата ја овозможи за нивната градинка.

 


22.01.2015

 

 

 

Air Jordan 1

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree