Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Правење на зимница

Правење на зимница


 

Во објектот „Искра“ , кој е во состав на градинката „25 Мај“, децата кои престојуваат во големата група изведоа активност „Правење на зимница“.

 

Целта на активноста е дечињата да научат и да дознаат за користење на разни извори, информации и споделување на искуство од постарите за подготвка на зимница.

 

Со многу задоволство и внимание тие ја реализираат предвидената активност.

 


20.11.2015

 

 

 

Air Jordan 11 For Sale

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree