Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Претстава „Кукичкaта на зајачето“

Претстава „Кукичкaта на зајачето“


 

Децата кои претстојуваат во објектот „Калинка “ во рамките на предучилишната установа „ Детска Радост “ ја проследија детската претстава „ Куќичката на зајачето “.

 

Најмалите со радост, срека и внимание ја проследија претставата подготвена од воспитно - згрижувачкиот кадар

 


26.02.2015

 

 

 

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree