Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Прием на првачињата во Детската организација на ООУ „Крсте Мисирков“ - Скопје

Прием на првачињата во Детската организација на ООУ „Крсте Мисирков“ - Скопје


 

По повод Детската недела, ООУ „Крсте Мисирков“ го одбележа приемот на првачињата во Детската организација. По тој повод учениците со своите наставници организираа културно уметничка програма, во чии рамки беше прочитано детското ветување и беа поделени беџови и училишен прибор.

 

 


08.10.2015

 

 

 

Nike Air Max 200

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree