Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Проект Градини во детските градини

Проект „Градини во детските градинки“


 

Во предучилишните установи се продолжува со реализацијата на проектот „Градини во детските градинки“.

 

Дечињата вредно засадуваат разни видови зеленчуци, ги одгледуваат, берат, подготвуваат и употребуваат секојдневно здрава храна, важна за нивниот правилен развој.

 


17.08.2015

 

 

 

nike headquarters Sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree