Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Професии и занаети

Професии и занаети


 

Во објектите на детската градинка „Детска Радост“ најмалите имаа дневни активности на тема „Професии и занаети“.

 

Дечињата имаа можност да се запознаат со разните видови на професии и занети кои завземаат важно место во секојдневниот живот.

 


30.04.2015

 

 

 

Sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree