Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Реконструкција на спортски и детски игралишта

Реконструкција на спортски и детски игралишта


 

Општина Гази Баба врши реконструкција на спортски и детски игралишта, односно ги обновува спортските и детско- забавните реквизити, а дел од нив ги заменува со нови.

 

Овие активности се вршат на детските игралишта во оние населени места во општината, каде што има потреба.

 

Исто така се врши и репарирање на урбаната орема, клупи и корпи за отпадоци.

 


29.07.2015

 

 

 

Nike Air Max

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree