Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Ревија на детски маски во детските градинки

Ревија на детски маски во детските градинки


 

По повод денот на шегата, во објектите на предучилишните установи „Детска радост“ и „25 Мај“, се одржаа ревии на детски маски.

 

Најмалите со многу радост, среќа и воодушевеност ги претставија своите маски пред другарчињата

 


06.04.2015

 

 

 

Sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree