Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Ревија на олдтајмери

Ревија на олдтајмери


 

На плоштадот во Автокоманда, по треттпат во организација на општина Гази Баба и НВО АКК Примо авј се одржа ревија на олдтајмери. На оваа ревија учествуваа 45 сопственици со своите возила, претставници од Македонија, Србија и Косово.

 

Настанот го отвори градоначалникот Тони Трајковски и ги разгледа сите изложени возила, кои потоа возеа од општина Гази Баба до Триумфалната порта во центарот на градот. По завршувањето на ревијалното возење сите учесници добија соодветни награди.

 


08.11.2015

 

 

 

Nike Air Max 270

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree