Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Се одржа Априлијада 2015

Се одржа Априлијада 2015


 

Во спортската сала М.А. Ченто во Маџари се одржа манифестацијата Априлијада 2015.

 

Присутните ги поздрави градоначалникот Тони Трајковски, а со свои маски пред другарчињата, наставниците и родителите продефилираа деца од градинките и учениците од сите основни училишта од Гази Баба, со што го одбележаа меѓународниот ден на шегата 1-ви април.

 


01.04.2015

 

 

 

Patike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree