Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Се подготвува Стратегија за управување со ризици на Гази Баба за периодот 2016 – 2019

Се подготвува Стратегија за управување со ризици на Гази Баба за периодот 2016 – 2019


 

Општина Гази Баба започна со активности околу изработка на Стратегија за управување со ризици, за периодот 2016 – 2019 година.

 

За оваа цел, вработените во општинската администрација, кои учествуваат во изработката на Стратегијата, започнаа сообуки кои ќе траат до месец ноември 2015 година.

 


03.06.2015

 

 

 

Nike Air Jordan Retro 1 Red Black White - Buy Air Jordan 1 Retro (white / black / varsity red), Price: $60.85 - Air Jordan Shoes

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree