Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Турнир во мал фудбал во Булачани

Турнир во мал фудбал во Булачани


 

Во н.м. Булачани започна турнир во мал фудбал. Турнирот ќе трае до 1 септември, а ќе учествуваат 22 екипи од Булачани и околните населени места.

 

Општина Гази Баба е покровител на овој настан и продолжува да ги поддржува спортските настани.

 


18.08.2015

 

 

 

スニーカーの検索一覧【新着順】

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree