Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Започна традиционалниот Петровденски турнир

Започна традиционалниот Петровденски турнир


 

Во н.м. Јурумлери започна традиционалниот Петровденски турнир во фудбал, кој го отвори градоначалникот Тони Трајковски.

 

Турнирот е во организација на фудбалските ветерани од Јурумлери, под покровителство на општина Гази Баба, а учествуваат 8 фудбалски екипи од Гази Баба и од другите општини од градот Скопје.

 


05.07.2015

 

 

 

Nike Air Max 270

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree