Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Заврши турнирот на ветерани во Јурумлери

Заврши турнирот на ветерани во Јурумлери


 

Во н.м. Јурумлери заврши турнирот во фудбал кој го организираа ветераните од Јурумлери, по повод празникот Петровден.

 

На турнирот учество земаа 8 екипи од Гази Баба и од други општини од Скопје.

 

По одиграните наптревари, најдобри беа:

 

I место - Маџари

II место - ОФС Судии

III место - Јурумлери

 


12.07.2015

 

 

 

Air Jordan 1 Mid Bred Gym Red/Black-White For Sale

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree