Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Акција за дарување на крв

 

На 01.11.2016год.(вторник) во просториите на УЗ Маџари (кино Маџари) од 13:00 до 18:00 часот, и во просториите на УЗ Автокоманда од 11:00 до 17:00 часот ќе се одржи акција за дарување на крв по повод Денот на општината.

Изразете ја вашата хуманост и солидарност преку дарување на крв за оние кои им е најпотребна!


20.10.2016

 

Women Air Jordan 1 Mid "Crimson Tint" 852542-801 Pink White Online, Price: $88.58 - Air Jordan Shoes

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree