Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Асфалтирање во н.Керамидница

 

Општина Гази Баба продолжува со подобрување на патната инфраструктура. Во н.Керамидница се асфалтираше крак од улица „Перо Наков" со површина од 311 м2. Вредноста на овој проект е 150.000,00 денари , а изведувач на работите е фирмата АД Бетон.


08.12.2016

 

 

 

 

Ανδρικά Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree