Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Гостување на Даниел Кајмакоски

 

Популарниот пејач на забавна музика Даниел Кајмакоски беше во посета на ,,Дневниот центар за стари лица и центар за давање помош во домашни услови" во Маџари.

Посетата беше како дел од сценариото на емисијата Вип- Кујна на Канал 5 и во соработка со училиштето Наум Наумовски Борче и тимот од наставнички и ученици, кои ја промовираа Божиќната песна и поделија пакетчиња на корисниците на Дневниот центар.


28.12.2016

 

 

 

 

Calzado Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree