Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Хортикултурно уредување во ООУ Крум Тошев

 

Вработените од ООУ „Крум Тошев“ од Општина Гази Баба во текот на летниот период превземаа бројни активности за хортикултурно уредување на училишниот двор, каде беа посадени нови дрвца и беше направено цветно уредување со што целиот простор доби целосно нов лик.


16.09.2016

 

 

 

 

Shop Sneakers in Footwear

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree