Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

ИЗВЕСТУВАЊЕ

 

Поради дефект на водоводната мрежа во кругот на Железара, во следните два дена жителите на н.м Црешево и н.м Смилковци ќе намаат вода. ЈКП Гази Баба, РЖ Услуги и ЈП Водовод и канализација работат на остранување на дефектот.

Општина Гази Баба во соработка со ЈП Водовод и Канализација за жителите од населените места Црешево и Смилковци ќе обезбеди цистерни со вода и флаширана вода.


30.09.2016

 

Miesten kengät laajasta valikoimasta

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree