Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Кулинарска работилница

 

Во Дневниот центар за стари лица и центар за давање помош во домашни услови во Маџари се одржа готварска работилница каде главна улога за подготовка на блага пита зема Мирка Митевска, со помош од останатите корисници.

Ваквите работилници се традиционални во Дневниот центар, особено во периодот есен - зима.

Интересот за активностите е секогаш поддржан, а корисниците се задоволни од она што можат да го покажат пред групата.


15.10.2016

 

 

 

 

balerínky

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree