Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Најдобар полицаец за 2016 година

 

Градоначалникот Тони Трајковски го прими во својот кабинет Сашо Стефковски, најдобриот полицаец за 2016 година од полициската станица Гази Баба и по тој повод му врачи награда.

Општина Гази Баба на овој начин се заблагодарува на сите вработени во полициската станица, а посебно на полицаецот кој покажал најдобри резултати во работењето во 2016 година.

Воедно ова е и начин да се поттикнат сите вработени во ПС Гази Баба да дадат максимум во реализацијата на своите професионални обврски, што резултираат со вакви или слични награди и признанија.


28.12.2016

 

Nike Air Max

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree