Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Нов тротоар во Железара

 

Општина Гази Баба изгради нов тротар од павер елементи на улица „Душан Тасковиќ" во населба Железара.

Тротоарот е со должина од 135м и со ширина од 1,20м.

Од Буџетот на општина Гази Баба за оваа активност беа издвоени околу 205,000.00 денари а фирмата која ги изведуваше работите е ЈУ-Бај2 од Скопје.


12.10.2016

 

Nike Air Max 200

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree