Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Нови тротоари на улица Перо Наков

 

Општина Гази Баба изгради тротари со павер елементи на улица „Перо Наков" во населба Маџари.

Тротоарите е со должина од 130м и со ширина од 1,20м.

Од Буџетот на општина Гази Баба за оваа активност се издвоени околу 250,000.00 денари а фирмата која ги изведуваше работите е ЈУ-Бај2 од Скопје.


10.10.2016

 

 

 

 

nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree