Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Ново детско игралиште во Инџиково

 

Општина Гази Баба пушти во употреба ново детско игралиште кое се наоѓа вeднаш до игралиштето за мал фудбал во населеното место Инџиково.

На игралиштето се поставени лулашки, клацкалки и лизгалки а надополнето е и со урбана опрема (канти за отпадоци и клупи).

Фирмата која ги изведуваше работите е Дан-Са Трејд.


23.09.2016

 

 

 

 

nike ladies air max invigor pink dress code Shadow Pale Ivory Celestial Gold CI0919-101 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree