Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Патронен празник на ООУ„Крсте Мисирков“

 

Основното училиште Крсте Мисирков од н.Ченто го прослави својот патронен празник.

Учениците со помош на своите наставници подготвија богата програма со која се претставија пред многубројните гости.

Програмата која сочинуваше ритмички точки, рецитали, еко ревија, музичка точка на оркестарот и музичка точка од хорот беше наградена со силен аплауз од публиката.


18.11.2016

 

 

 

 

Nike News

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree