Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

ПОВИК ДО ЖИТЕЛИТЕ НА ГАЗИ БАБА

 

По повод новогодишните и Божиќните празници, се повикуваат жителите од општина Гази Баба заеднички да го разубавиме просторот во кој живееме, со свој придонес во новогодишното украсување.

За таа цел, општината обезбеди симболични награди за најубаво украсените дворови, тераси, заеднички простор пред зграда (заедница на станари), простор пред стопански субјект, градинки и основно училиште.

Пријавувањето може да го направите на телефонските броеви 02/3212886; 075/435155, на меил Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или лично во едношалтерскиот систем во општина Гази Баба, најдоцна до 23.12.2016 год. до 16,00 ч.

Податоците да содржат адреса и телефон за контакт.

Комисијата од општината ќе ги посети пријавените на 26.12.2016 год. по 17,00 ч.


08.12.2016

 

Nike Air Force 1 Shadow Beige White Orange CU3012-164 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree