Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Реконструкција на улици во Брњаци

 

Општина Гази Баба продолжува со активностите околу реконструкција на улици во поплавените подрачја.

Во изминатиот период се тампонираа улици и премини преку реката во н.м. Брњарци, во должина од околу 1400 м.

Работите ги изведуваше фирмата Адра.


29.09.2016

 

 

 

 

sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree