Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Санација на мост во Ченто

 

Општина Гази Баба во соработа со Екипите на ЈКП Гази Баба 2007 извршија санација на мостот во паркот Борис Трајковски во н.Ченто кој беше оштетен од поплавата во месец август.


22.09.2016

 

Supreme

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree