Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Собирање на лисја во Автокоманда

 

Општина Гази Баба во соработка со ЈП Комунална хигиена денес во Автокоманда работеа на собирање на листовите кои се паднати од дрвјата.

Се апелира до граѓаните да не ги паркираат возилата на тротоарите, бидејки се оневозможува работата на службите на тие места.

Акцијата за собирање на лисјата во Автокоманда продолжува и во следните денови.


05.12.2016

 

 

 

 

Nike Air Zoom Pegasus

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree