Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Спортски активности

 

Општина Гази Баба во соработка со Општинскиот Сојуз на училишен спорт организираше дружење на учениците од 5 одделение од сите основни училишта преку спортската активност „Кошарката моја игра“.

На ова спортско дружење , кое се одржа во спортската сала „Методија Андонов - Ченто“ во н. Маџари, присуствуваа и голем број на ученици од основните училишта и нивните наставници како поддршка на нивните другарчиња кои се натпреваруваа.


27.10.2016

 

 

 

 

Nike Air Jordan 1 Retro

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree